Zadzwoń: +48 791 791 991

Realizacje

BPE Sp. z o.o.
Branża: Przemysł ciężki
Rodzaj usługi: Import zasuw nożowych z napędem pneumatycznym
Data realizacji: III/IV kwartał 2020

Z przyjemnością pragniemy polecić usługi ChinaGo jako solidnego i wiarygodnego Partnera. Współpraca dotyczyła importu zasuw nożowych z napędem pneumatycznym z Chin do naszej firmy. Do ustalonego zakresu zadań ChinaGo należała weryfikacja chińskiego kontrahenta, weryfikacja dokumentacji niezbędnej do importu towaru do Polski, koordynacja całego procesu, łącznie z organizacją odprawy celnej i dostawy do naszej firmy.

Zobacz referencje

DMAH Solution
Branża: Przemysł
Rodzaj usługi: Import maszyny do obróbki stali
Data realizacji: II kwartał 2021

Współpraca polegała na imporcie maszyny do obróbki blachy. Z racji iż nie mogliśmy znaleźć takiej maszyny na polskim rynku postanowiliśmy ją importować z Chin w czym bardzo pomógł nam właśnie Pan Mateusz Kowalski. Dzięki jego wiedzy i doświadczeniu w tego typu zleceniach przeprowadził on całą transakcję bardzo sprawnie dbając o każdy szczegół.

Zobacz referencje

Ecopoint Sp. z o.o.
Branża: Przemysł
Rodzaj usługi: Import koparko-ładowarki
Data realizacji: I kwartał 2014, I kwartał 2017

Powierzone firmie ChinaGo.pl zadania koordynacji i prowadzenia korespondencji z dostawcą w języku chińskim wykonane zostały zgodnie z warunkami umowy, profesjonalnie i rzetelnie. Nadal kontynuujemy współpracę i rekomendujemy ChinaGo.pl jako wiarygodnego i sprawdzonego partnera przy kontaktach z Państwem Środka.

Zobacz referencje

Exemplaris Paweł Zieliński
Branża: Farmaceutyczna
Rodzaj usługi: Import testów ciążowych
Data realizacji: III i IV kwartał 2016, I kwartał 2017

Firma Bluesuitcase.pl (Chinago.pl) reprezentowana przez pana Mateusza Kowalskiego jest firmą godną zaufania i polecenia. (…) Mogliśmy wprowadzić na rynek zupełnie nowy produkt jakości premium. Jesteśmy zadowoleni z usług, nadal kontynuujemy współpracę z firmą Bluesuitcase.pl (Chinago.pl).

Zobacz referencje

Wydawnictwo WiR Aleksander Jaglarz
Branża: Poligrafia
Rodzaj usługi: Usługa druku książeczek dla dzieci
Data realizacji: Zima/wiosna 2014

Z całą odpowiedzialnością możemy polecić Pana Mateusza Kowalskiego (ChinaGo.pl) jako sprawdzonego partnera biznesowego do współpracy z Państwem Środka.

Zobacz referencje

MAT
Branża:
IT/poligraficzna
Rodzaj usługi: Import drukarek 3D
Data realizacji: II kwartał 2017

Krakowska firma MAT specjalizująca się w obsłudze pracowni projektowych poszukiwała dostawcy drukarek 3D dla swoich Klientów. Efektem współpracy była dostawa drukarek 3D jako produkt OEM z logiem firmy MAT.

Locon
Branża: Elektronika użytkowa
Rodzaj usługi: Import urządzeń typu „Inteligentny dom”
Data realizacji: III kwartał 2014

Projekt obejmował sourcing urządzeń z elektroniki użytkowej typu ,,inteligentny dom” i zakładał zbadanie rynku inteligentnej elektroniki i dostarczenie urządzeń dla firmy Locon, która współpracuje z polskimi operatorami komórkowymi.

Odlewy.com
Branża: Metalurgiczna
Rodzaj usługi: Import urządzeń precyzyjnych
Data realizacji: IV kwartał 2021

Od samego początku realizacji projektu, współpraca z firmą ChinaGo układała się bardzo dobrze, poczynając od weryfikacji chińskiego dostawcy, poprzez weryfikację dokumentacji, aż po odprawę celną i dostawę maszyny do naszej odlewni (…)

Zobacz referencje

Nasze usługi pozwolą bez obaw zrealizować cele biznesowe Twojej firmy! Doskonale trafiłeś, jeśli Twoja firma także chciałaby zaistnieć na rynku chińskim lub z nim współpracować, ale:

nigdy nie współpracowaliście z Państwem Środka

nie wiecie jak zacząć

obawiacie się bariery językowej i kulturowej

made by mem!