Zadzwoń: +48 791 791 991
logo

Zwiększ swoją konkurencyjność, obniż koszty produkcji, uzyskaj dostęp do innowacyjnych produktów z Chin! Umów się na darmową konsultację.

 

W trakcie 30-minutowej rozmowy telefonicznej z naszym ekspertem dowiesz się:

➤ jak wygląda import z Chin
➤ jak zacząć sprowadzanie z Chin
➤ jak zorganizować transport z Chin do Polski
➤ jak przeprowadzić import maszyn z Chin
➤ jak otrzymać leasing na maszyny z Chin
➤ jak sprawdzić cło na towary z Chin
➤ jaką oferujemy pomoc w imporcie z Chin

Dodatkowo, dzięki naszej firmie zapewnimy Ci profesjonalne pośrednictwo w imporcie z Chin. Zapewnimy również pomoc w handlu z Chinami. Maszyny z Chin to nasza specjalność.

Jeżeli masz inne pytania, to bardzo chętnie na nie odpowiemy. Wypełnij formularz, a skontaktujemy się z Tobą w ciągu maksymalnie 24h.

 

„Współpraca dotyczyła importu zasuw nożowych z napędem pneumatycznym z Chin dla naszej firmy. (…) Cieszymy się, że mogliśmy współpracować z ChinaGo, gdyż profesjonalnie koordynowali cały proces importu i wywiązali się ze swoich obowiązków.”

BPE Sp. z o.o.

„Niniejszym zaświadczamy, że ChinaGo.pl (…) wykonała na nasze zlecenie kolejną dostawę z Chin koparko-ładowarki wraz z dodatkowymi komponentami. (…) Nadal kontynuujemy współpracę i rekomendujemy ChinaGo.pl, jako wiarygodnego i sprawdzonego partnera przy kontaktach z Państwem Środka.”

Eco Point Sp. z o.o. Sp. K.

„Współpraca opierała się na pełnym wsparciu w zakresie usług sourcingowych, szczególnie w kwestiach dotyczących wyszukiwania dostawcy usługi druku w Chinach, a następnie uzgodnień technicznych i metodologii wykonania druku książeczek dla dzieci. (…) Współpraca pozostawała na wysokim poziomie merytorycznym.”

Wydawnictwo WiR Aleksander JaglarzJesteśmy praktykami

Od 2014 roku, każdego dnia realizujemy projekty importowe dla naszych Klientów. Mamy za sobą ponad 1000 z sukcesem przeprowadzonych projektów. Dołącz do grona naszych zadowolonych Klientów!

Jesteśmy otwarci

Nie boimy się podejmować trudnych tematów importowych jak na przykład maszyn mających kontakt z żywnością czy importu skomplikowanych produktów (całe linie produkcyjne). Podejmujemy wyzwania produkcji rozwiązań szytych na miarę, spełniających wymagania naszych Klientów.

Jesteśmy elastyczni

Działamy w wielu branżach: maszynowej, elektronicznej, medycznej, poligraficznej, IT… i wielu innych.
Dopieramy najbardziej optymalny środek transportu. Świadczymy usługę w pełni kompleksowo – zamówiony towar dostarczamy „pod drzwi”.

Jak możemy się z Tobą skontaktować?

Wolisz kontakt telefoniczny? A może spotkanie? Zadzwoń pod numer +48 791 791 991 lub odwiedź nas w siedzibie firmy w Krakowie.

made by mem!